איחולים וטיפים לשנה החדשה!


שנה טובה!

בתקופה הזו הרבה מאיתנו עושים חשבון נפש, מסתכלים על השנה שחלפה ומחליטים ממה אנחנו מרוצים וממה אנחנו פחות מרוצים... מה אנחנו רוצים לשנות ואיך נעשה שהשנה שמתחילה תהיה באמת שנה טובה?


ללא ספק עברה על כולנו שנה מאתגרת ביותר. שנה של "מגפה" שהשפיעה ומשפיעה על כולנו. בריאותית, כלכלית ונפשית.


לכן אני אתחיל מאיחולי אליך לשנה החדשה.

אני מאחלת לך שנה של שלווה. שנה של אושר. שנה של התקדמות לעבר הישגים ושאיפות בעלות ערך.

אני מאחלת לך שנה של בריאות – בריאות גופנית ובריאות מנטלית.


והנה כמה הצעות שיכולות לעזור לך עם הגשמת שנה של בריאות ואורח חיים טוב:


  • אכול את מה שהגוף שלך באמת צריך. התפקוד של מערכות הגוף שלנו מושפע ממה שאנחנו אוכלים. הזכרון, איכות השינה שלנו, התחושה הפיזית שלנו לאורך היום ועוד דברים רבים כמו המערכת החיסונית, מצב העור שלנו, השיער שלנו כולם מושפעים לטובה או לרעה מהמזון שאנו צורכים.

לכן חשוב להקפיד על תזונה מאוזנת – עם כמות מעטה של סוכר וגלוטן, כמות גדולה של ירקות טריים ומבושלים, מזון מגוון מסוגים שונים, ובאופן כללי הקפדה על כמויות - לא גדולות מדי ולא קטנות מדי.

כמובן שיש בדיקות בהן אפשר לאתר אילו סוגי מזונות מתאימים יותר או פחות לגופך באופן ספציפי.

  • דאג לישון מספיק. מנוחת הלילה היא הזמן של המערכת ההורמונלית להתאזן ולעשות את עבודתה ביחס לשאר המערכות של הגוף. זה הזמן בו הגוף מפנה משאבים למערכות הניקוי והתיקון של הגוף. מחסור בשעות שינה לאורך זמן וכן שינה לא רציפה יכולות ליצור חוסר איזון שיביא לעייפות מוגברת ועומס על מערכות הגוף.

ישנם תוספי תזונה מעולים שמסייעים בפתרון בעיות שינה בהתאם לגורם של הבעיה.

  • הקפד על פעילות גופנית כלשהי באופן קבוע. פעילות גופנית היא הרבה יותר מאשר חיזוק השרירים והשלד. מסתבר שפעילות כזו מאפשרת לתהליכים מסויימים לקרות כדי שהגוף יפעל באופן תקין. לדוגמא - תת רגישות לאינסולין שמופיעה בסוכרתיים מתוקנת על ידי פעילות גופנית. ועוד.


לסיכום, שנהנה משנה של בריאות ושגשוג! ד"ר לוריא

110 צפיות

הרשמו לקבלת עדכונים וכתבות

09-7604177

ד"ר שולמית לוריא

©2018 BY DOCTOR LOURIA. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM