רפואת תדרים בשינוי אורח חיים

תחום רפואת התדרים מבוסס על תיאוריות ומחקרים בתחום הרפואה האנרגטית, הפיזיקה הקוונטית ותיאורית המיתרים המניחות כי כל הקיים ביקום בו אנו חיים הינו רשת מורכבת של תדרים ומיתרים קוונטים המחוברים בינם לבין עצמם. הגוף הפיזי מורכב מטריליוני תאים, כל תא משדר תדר מסוים וכך גם כל איבר, מינרל, הורמון, ויטמין, מרדיאן, תוסף מזון, צבע וכולי.

האטומים שהינם היחידות מהן מורכב הגוף, נמצאים בתנועה מתמדת ורוטטים בתדרים שונים. כאשר האטומים רוטטים בהרמוניה ובתדר בו נועדו לרטוט אנו בריאים.

כתוצאה מזיהום אויר, זיהום מגנטי, אלרגיות, מתחים, קרינה, מזון מעובד וטראומות, תדרים מסוימים נמצאים בחסר ו/או משדרים תדר לא סדיר או לא מדויק, כך נוצר מצב לא הרמוני המתפתח לעתים למחלה.

 

במרפאה ניתן לעבור סריקה מקיפה של מערכות הגוף במערכת של רפואת תדרים (המכשיר קיבל אישור של משרד הבריאות למטרה זו). הבדיקה בודקת בין היתר רגישויות למזון וכמו כן בודקת את המצב הבריאותי של הגוף על שלל מערוכותיו ומתאימה המלצות לשיפור הבריאות.

 

הטיפול כולל - תזונה, תוספי מזון, שינוי אורח חיים, הומאופאטיה (לכתוב מאמר על הומואופטיה ולשים קישור למאמר) והומוטוסיקולוגיה.

הביקור במרפאה הוא על בסיס ביקורים בודדים או מנוי שנתי המאפשר יעוץ טלפוני ואינטרנטי וביקורים שוטפים

יעוץ רפואי על בסיס הרפואה הפונקציונלית למבוגרים ולילדים:

הייעוץ מיועד לאנשים שסובלים ממחלות כרוניות כלשהן, סובלים ממצב בריאותי לא אופטימלי או סובלים ממחלות חוזרות.

במסגרת הייעוץ אני מפנה לבדיקות רפואיות ייחודיות בארץ ובחו"ל שמטרתן לאתר את המקור לבעיה כדי שנוכל לטפל במקור ולפתור את הבעיה באופן שלם.

הביקור במרפאה הוא על בסיס ביקורים בודדים או מנוי שנתי המאפשר יעוץ טלפוני ואינטרנטי וביקורים שוטפים

שירותי המרפאה ותוכניות יעוץ

גמילה מתרופות

לעיתים אנשים מוצאים את עצמם תלויים בתרופות מרשם כלשהן. כתוצאה מאיזשהו מצב בריאותי לא אופטימלי האדם התחיל לקחת תרופה או מספר תרופות. לצערנו, התרופות לא תמיד מטפלות בבעיה האמיתית אך הן יוצרות תלות והאדם מוצא עצמו "כבול" לשימוש יומיומי.

בדרך כלל אדם לא יכול פשוט להפסיק ליטול תרופה או קבוצת תרופות לאחר שנטל אותן תקופה ארוכה, והתוצאות של הפסקת התרופה יכולות להיות מלוות בתופעות לוואי קשות הכוללות מצבים פיזיים ומנטליים שקשה מאוד להתמודד איתם.

אבל ברב המקרים יש דרך להפסיק ליטול תרופות בצורה יעילה ולעבור לטיפול שונה בבעיות.
 

במרפאה שלי אני מספקת ייעוץ והדרכה לגמילה מתרופות מרשם. הייעוץ כולל תזונה נכונה, ירידה במינוני התרופות בצורה הדרגתית, תוספי תזונה וויטמינים ושינוי אורח חיים.

הביקור במרפאה הוא על בסיס ביקורים בודדים או מנוי שנתי המאפשר יעוץ טלפוני ואינטרנטי וביקורים שוטפים.

ליווי בשינוי אורח חיים

בעולם של היום, רובנו חיים במתח רב.
המצב הכלכלי, הפוליטיקה, הצורך לעמוד בקצב.

המתח משפיע על הגוף ועל המצב הבריאותי.
עייפות, תשישות, לחץ דם גבוה, כאבי ראש ועוד.

אל המתח מצטרף המזון שלנו. כיום אנשים אוכלים יותר ויותר מזון מעובד, מעט פירות וירקות, FAST FOOD ודומיו. אם בעבר המזון היה מספק לגוף את הויטמינים והמינרלים הנדרשים, כיום המזון אינו מספק את זה וההשפעה של כך על הגוף שלנו לא טובה ולעיתים קרובות גם מביאה להשמנה.

כיום יש הרבה מאוד תאוריות על אורח חיים בריא; טבעונות, הפרדת פחמימות וחלבונים, אכילה של חלבונים בלבד – למעשה אינסוף תאוריות על מה יהיה הכי טוב לגוף. ים הנתונים הזה עשוי להיות מבלבל.

במרפאה שלי אני מספקת ליווי בשינוי אורח חיים הכולל בדיקה מוכחת שבה אנו נגלה מה מצב המערכות של הגוף שלך, האם אתה רגיש לסוגי מזון מסויימים, מה הסימפטומים בהם אתה מעוניין לטפל ונתכנן איך, בצורה יעילה ומעשית בה תוכל לעמוד, תשנה את אורח החיים שלך ותהיה בריא יותר, ואם יש צורך גם תרזה.

 

השירות כולל לווי של תזונאית הוליסטית (ברמה הבסיסית, תזונה הוליסטית מתמקדת בביוכימיה של הגוף, ומכירה בחשיבות יצירת איזון, במצב בו קיים חוסר איזון.)

הביקור במרפאה הוא על בסיס ביקורים בודדים או מנוי שנתי המאפשר יעוץ טלפוני ואינטרנטי וביקורים שוטפים

חדש בקליניקה

מערכת אונליין לקבלת יעוץ אישי ותיאום תורים

הרשמו לקבלת עדכונים וכתבות

09-7604177

ד"ר שולמית לוריא

©2018 BY DOCTOR LOURIA. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM