top of page

יעוץ רפואי על בסיס הרפואה הפונקציונלית למבוגרים ולילדים:

הייעוץ מיועד לאנשים שסובלים ממחלות כרוניות כלשהן, סובלים ממצב בריאותי לא אופטימלי או סובלים ממחלות חוזרות.

במסגרת הייעוץ אני מפנה לבדיקות רפואיות ייחודיות בארץ ובחו"ל שמטרתן לאתר את המקור לבעיה כדי שנוכל לטפל במקור ולפתור את הבעיה באופן שלם.

הביקור במרפאה הוא על בסיס ביקורים בודדים או מנוי שנתי המאפשר יעוץ טלפוני ואינטרנטי וביקורים שוטפים

שירותי המרפאה ותוכניות יעוץ

גמילה מתרופות

לעיתים אנשים מוצאים את עצמם תלויים בתרופות מרשם כלשהן. כתוצאה מאיזשהו מצב בריאותי לא אופטימלי האדם התחיל לקחת תרופה או מספר תרופות. לצערנו, התרופות לא תמיד מטפלות בבעיה האמיתית אך הן יוצרות תלות והאדם מוצא עצמו "כבול" לשימוש יומיומי.

בדרך כלל אדם לא יכול פשוט להפסיק ליטול תרופה או קבוצת תרופות לאחר שנטל אותן תקופה ארוכה, והתוצאות של הפסקת התרופה יכולות להיות מלוות בתופעות לוואי קשות הכוללות מצבים פיזיים ומנטליים שקשה מאוד להתמודד איתם.

אבל ברב המקרים יש דרך להפסיק ליטול תרופות בצורה יעילה ולעבור לטיפול שונה בבעיות.
 

במרפאה שלי אני מספקת ייעוץ והדרכה לגמילה מתרופות מרשם. הייעוץ כולל תזונה נכונה, ירידה במינוני התרופות בצורה הדרגתית, תוספי תזונה וויטמינים ושינוי אורח חיים.

הביקור במרפאה הוא על בסיס ביקורים בודדים או מנוי שנתי המאפשר יעוץ טלפוני ואינטרנטי וביקורים שוטפים.

ליווי בשינוי אורח חיים

בעולם של היום, רובנו חיים במתח רב.
המצב הכלכלי, הפוליטיקה, הצורך לעמוד בקצב.

המתח משפיע על הגוף ועל המצב הבריאותי.
עייפות, תשישות, לחץ דם גבוה, כאבי ראש ועוד.

אל המתח מצטרף המזון שלנו. כיום אנשים אוכלים יותר ויותר מזון מעובד, מעט פירות וירקות, FAST FOOD ודומיו. אם בעבר המזון היה מספק לגוף את הויטמינים והמינרלים הנדרשים, כיום המזון אינו מספק את זה וההשפעה של כך על הגוף שלנו לא טובה ולעיתים קרובות גם מביאה להשמנה.

כיום יש הרבה מאוד תאוריות על אורח חיים בריא; טבעונות, הפרדת פחמימות וחלבונים, אכילה של חלבונים בלבד – למעשה אינסוף תאוריות על מה יהיה הכי טוב לגוף. ים הנתונים הזה עשוי להיות מבלבל.

במרפאה שלי אני מספקת ליווי בשינוי אורח חיים הכולל בדיקה מוכחת שבה אנו נגלה מה מצב המערכות של הגוף שלך, האם אתה רגיש לסוגי מזון מסויימים, מה הסימפטומים בהם אתה מעוניין לטפל ונתכנן איך, בצורה יעילה ומעשית בה תוכל לעמוד, תשנה את אורח החיים שלך ותהיה בריא יותר, ואם יש צורך גם תרזה.

 

השירות כולל לווי של תזונאית הוליסטית (ברמה הבסיסית, תזונה הוליסטית מתמקדת בביוכימיה של הגוף, ומכירה בחשיבות יצירת איזון, במצב בו קיים חוסר איזון.)

הביקור במרפאה הוא על בסיס ביקורים בודדים או מנוי שנתי המאפשר יעוץ טלפוני ואינטרנטי וביקורים שוטפים

ליווי שנתי

לעיתים קרובות אנשים מרגישים שאין להם את מי לשאול כדי לקבל מענה שפוי לשאלות שלהם:

 

הרופא לא ממש זמין, האינטרנט מפחיד, וגם כשכבר הולכים למרפאה לעיתים קרובות לא ממש מקבלים תשובות. עבור זה פתחתי שירות של מנוי, למבוגרים או ילדים, שנותן אפשרות לשאול שאלות נקודתיות במייל או בוואטסאפ, בנושאים בריאותיים שונים ולקבל עצה על בסיס הידע שלי ברפואה פונקציונלית.

זה כולל גם פיענוח בדיקות דם שנעשו בקופת חולים, חוות דעת שניה לגבי אבחנה שהתקבלה ע"י רופא אחר, יעוץ נקודתי לתוסף זה או אחר במצב רפואי אקוטי וכדו'.

Young Family

מוכנים להתחיל?

bottom of page